DİGETE ÇOCUK

Merhaba


Dijital bir dünyada yaşayan çocuklarımızın nitelikli vakit geçirmeleri için çalışıyoruz.

Bu amaçla, kitap ve oyuncak gibi materyalleri; eğitici teknolojik özelliklerle birleştirerek çok özel ürünler hazırlıyoruz.

Çınar, Robot Kuş Digiti ve Irmak Karakterlerimiz eşliğinde “Gerçeklik Teknolojileri”ni ve dijital oyun tekniklerini kullanarak “Keşfet, öğren, canlandır, oyna, foto çek, paylaş” isimli özellikler altında, özgün metotlarla ürünler yapıyoruz.

Rol model kahramanlarımızın yer aldığı eserleri hazırlarken çocuk gelişim uzmanları, psikolog ve eğitimcilerden danışmanlık ve görüş alınmıştır.

Yayınların hazırlık aşamasındaki değerli katkılarından dolayı,
Klinik Psikolog Mehmet Teber ve
Klinik Psikolog Talha Tolunalp’e teşekkür ederiz.

Çoook Mutluyuz…

Digete Çocuk, AR- Artırılmış Gerçeklik ve Dijital Oyun Teknikleriyle yayın, yapboz ve oyuncak hazırlama konularında önemli bir tecrübeye sahip olmuştur. Canlanan boyama kitapları, hikâye kitapları, keşfet kitapları, yapbozlar ve oyuncaklar hazırlanan ürün gruplarından bazılarıdır.

Kurmuş olduğu güçlü işbirlikleriyle dünyanın birçok ülkesinde çocukların dünyasında yer almayı hedeflemektedir. Ürünler, farklı dillere çevrilmeye başlanmıştır.

Hazırlanan ürünler, www.digetemarket.com sitemizle birlikte, Digete Market markasıyla “amazon.com, ciceksepeti.com, gittigidiyor.com, hepsiburada.com, n11.com, pttavm.com ve trendyol.com” alışveriş sitelerinde de satışa sunulmaktadır.

Kosgeb, İhracatçılar Birliği ve TBYM üyesi olan DİGETE Çocuk, Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir teknopark şirketidir.