4D+ HAYVANLAR BOYAMA- Mobil Uygulama ve Ürünlerin Kullanım-Kazanımı Hakkında


01- KULLANIM


Katkıda Bulunanlar: Mobil uygulama ve ürünlerin hazırlık sürecinde, değerli fikirleriyle katkılarda bulunan Klinik Psikolog&Pedagog Mehmet TEBER‘e teşekkürlerimizi sunarız.

Mobil Uygulama Kullanımı: Uygulamadaki etkinlikleri kullanabilmeniz için 4D+ Hayvanlar Canlanıyor Boyama Kitabı veyahut 4D+ Hayvanlar Canlanıyor Yapboz’larından birini satın almalısınız. Ürününüz yoksa, digetecocuk.com/urunler bölümünü ziyaret edebilirsiniz.
Aldığınız ürün içerisindeki aktivasyon kodunu kullanarak uygulamayı aktif edebilirsiniz. Aktivasyon kodu, iki telefon veya tablet için kullanım süresince geçerlidir.

Başlat: Uygulama ana sayfasındaki başlama butonuna bastıktan sonra, karakter seçimi yapmalısınız. Akabinde, uygulama yüklü olan akıllı telefon veya tabletinizin kamerasını çalıştırıp, aldığınız ürüne doğrultmalısınız.

Keşfet: Ses butonuyla karakteri keşfedebilirsiniz.

Boya: Boyama kitabı veya yapbozdaki karakteri boyayabilirsiniz.

Canlandır: Karakteri kamerayla canlandırabilirsiniz.

Oyna: Karakterle oyun oynayabilirsiniz.

Foto Çek: Karakter birlikte fotoğraf çekilebilirsiniz.

Paylaş: Fotoğrafını çektiğiniz karakteri, isterseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

İletişim: Daha farklı sorularınız için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.


02- KAZANIM


Hayvanlar Canlanıyor Mobil Uygulama ve ürünlerin hazırlanmasına katkıda bulunan çocuk gelişim uzmanlarına teşekkür ederiz. Hayvanlarla kurulan bağın, çocuğun duygusal gelişimi üzerinde olumlu etkileri vardır.

Kişilik Gelişimi: Hayvanlarla kurulan bağın, çocuğun duygusal gelişimi üzerinde olumlu etkileri vardır. Başlıca kazanımlar şöyledir: “Sorumluluk duygusunu geliştirir, fedakarlık duygusunu daha çok hissettirir, arkadaşlık duygusunu artırır, özgüveni geliştirir, üretkenliğe teşvik eder, el ve göz koordinasyonu geliştirir.”

Sevgili Ebeveynler: Çocukları hayvanlarla korkutarak, çocukları terbiye etmeye veya istediklerinizi yaptırmaya çalışmanın, onların gelişiminde olumsuz etkileri olduğunu ve kalıcı zararlar bıraktığını bilerek yaklaşım sergilemeniz çocuk gelişim uzmanlarınca tavsiye edilmektedir.


03- HAKKIMIZDA


“4D+ Hayvanlar Canlanıyor” Mobil uygulaması ve ürünleri, AR- Artırılmış Gerçeklik ‘Augmented Reality’ Teknolojisi kullanılarak, oyunlaştırma tekniğiyle hazırlanmıştır. 

DİGETE-Dijital Gerçeklik Teknolojileri A.Ş. 4D+ Hayvanlar Canlanıyor Mobil Uygulaması ve Hayvanlar Canlanıyor Ürünlerinin  bütün lisans haklarına sahiptir.

www.digetecocuk.com
[email protected]

www.digete.com
[email protected]